Previous Next

Muzyko-Terapia

Koncerty Gongów i mis dźwiękowych + terapia psychosomatyczna

 

 „Lekiem na nieuleczalne choroby nowej ery będzie fala dźwięku...” Nostradamus

 „Jeśli chcesz poznać sekrety wszechświata, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji” Nikola Tesla

 

- A ja - cukier w kostkach! - odparł tata i wybuchnął swym wspaniałym śmiechem, choć żarcik był raczej stary i w dodatku wszystkim doskonale znany. — Mam tez zupełnie słone paluszki, ach-cha-cha! Nie chmurz się, Aniello, pójdziemy do ortopedy, gdzie dowiesz się na pewno, że to wszystko hipochondria i że jedynym twoim problemem jest przedpremierowy brak pewności siebie, nie zaś brak pieniędzy, zdrowia, talentu, urody, inteligencji wrodzonej oraz troski ze strony rodziny.

To wszystko posiadasz, szczęśliwa kobieto o ustach jak gwiazdy i oczach jak wiśnie, a raczej odwrotnie. A woda ci się robi nie w kolanie, lecz w głowie. Tfu, co ja gadam, przecież chciałem powiedzieć nie to, że masz wodę w głowie, tylko że masz w niej problem, o którym mylnie sądziłaś, że jest w kolanie.

Bo nie w kolanie umiejscawia się lęk przed porażką, pomyleniem tekstu, wygwizdaniem przez wrogi tłum i tak dalej, o, nie. Lęk ten drąży twój mózg, lecz ty ten lęk wypierasz. Do kolana! I kolano staje się pretekstem do szukania ucieczki.

Z takich subtelnych działań psychiki należałoby sobie w twoim zawodzie zdawać sprawę, mój ptaszeczku. Na szczęście masz mnie.

Małgorzata Musierowicz  - Czarna polewka

 


Zapraszamy na dwa lub trzy wyjątkowe dni, które odmienią Twoje patrzenie na Twoje ciało, Twój organizm, Twoje emocje i Twoje uczucia.

Będziesz uczestniczyć w swoistym spektaklu, w którym będziesz widzem, aktorem i reżyserem. Będziesz POZNAWAĆ Siebie. Będziesz Siebie tworzyć na nowo, a właściwie na nowo stwarzać Siebie, zgodnie z Twoją prawdziwą naturą. W tym sensie, będzie to powrót do właściwego Ja. Poprzez to będziesz mogła/mógł, wyrażać Siebie w PEŁNI. Odzyskać to co uległo zatraceniu lub zapomnieniu.

Ta droga zaprowadzi Ciebie do odzyskania pełnej sprawności i efektywności. Nastąpi to w sposób harmonijny, bezpieczny i radosny.

Będziesz bezpiecznie podróżować w swoich psycho-emocjonalnych przestrzeniach, odnajdując, być może zapomnianą i zdradzoną już, radosną i twórczą pasję dziecka, dla którego wszystko jest MOŻLIWE.

Uzyskasz wewnętrzny spokój, zbudujesz WEWNTRZNĄ MOC i będziesz nią rozporządzać.

Tym doświadczeniom towarzyszyć będzie, a właściwie wprowadzać w ich subtelne przestrzenie, żywy dźwięk Gongów i mis dźwiękowych rodem z Chin, Nepalu, Tybetu i Szwajcarii. 

Dla uczestników warsztatów 2 Vouchery z zaproszeniem na 2-3 godzinną sesję indywidualną. Do wyboru trening psycho-emocjonalny lub terapia psychosomatyczna.
W przypadku treningu psycho-emocjonalnego spotkanie osobiste lub spotkanie osobiste 30-60 minut plus konsultacja na Skype.

 

Dźwięki tybetańskich mis i gongów doskonale potrafią wspierać naturalne siły organizmu. Jest to wiedza stosowana na Dalekim Wschodzie od co najmniej 5 tysięcy lat, a od kilkudziesięciu jest powszechną praktyką stosowaną przez specjalistów na całym świecie w takich dziedzinach jak choćby medycyna klasyczna i alternatywna, edukacja, doradztwo personalne, psychoterapia.
Terapia dźwiękiem wykorzystywana jest do relaksacji, rozładowywania napięć i skutków stresu - najczęstszych przyczyn chorób.
Skuteczność i wszechstronność tej metody jest imponująca. Od wyciszania i relaksacji, poprzez rozwijanie intuicji i kreatywności, do fizycznego uszkadzania komórek nowotworowych wibracjami generowanymi przez gong (francuskie badania Fabien Maman).

Podczas tego koncertu uczestnicy doświadczą swoistej kąpieli w dźwiękach generowanych z dobrze dostrojonych gongów i mis dźwiękowych przez odpowiednio wyszkolonego, doświadczonego i wrażliwego operatora.

W trakcie kąpieli dźwiękowej ciało dosłownie zanurza się we właściwej wibracji, dzięki czemu każda najmniejsza nawet cząsteczka zostaje pobudzona. Wzrasta wtedy jej poziom wibracyjny, co bezpośrednio przekłada się na poprawę stanu zdrowia.

Fragmenty koncertu gongów.

Co to jest psychosomatyka?
Najprościej, psychosomatyka dotyczy wzajemnego przenikania się i relacji pomiędzy duchem czy umysłem (psyche) a ciałem (soma). Istotą treningu jest zmiana nawyków (programów). Warunkiem tej zmiany jest z kolei odbudowa i utrzymywanie odpowiedniego poziomu energii, zarówno psychicznej jak i fizycznej. Przywrócenie dobrostanu psycho-fizycznego, czyli pełnego zdrowia jest więc dodatkowym efektem pracy z sobą (treningu). Jak mawiali i co w pełni rozumieli nasi przodkowie - „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

 

Terapie grupowe, koncerty, rodzinne i indywidualne prowadzi Adam Lis - Psychotronik (psychologia alternatywna), wieloletni instruktor masażu dźwiękiem (Instytut Klang-Massage-Therapie w Uenzen).

Free Joomla! template by L.THEME

Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
×