0 mnie

Z dzieciństwa zapamiętałem wciągające opowieści nietuzinkowych i doświadczonych życiem ludzi, którzy odwiedzali mój rodzinny dom. Wspominali o tym, że w przyszłości będzie się leczyć światłem, kolorem i dźwiękiem.

 

Brzmiało to dość niesamowicie, wręcz nierealnie, ale działało na moją dziecięcą wyobraźnię, zwłaszcza po kolejnej serii bolesnych zastrzyków, kiedy żałowałem, że tak jeszcze nie jest. Wtedy nie wiedziałem, że ta wiedza jest dostępna od dawna, tylko trochę... ukryta.

 

Ludzie w wielu kulturach od dawna posiadali wiedzę o mechanizmach samoregulacji w organizmach żywych. Wiedzieli, że należy przede wszystkim zapobiegać i utrzymywać na odpowiednim poziomie sprawność organizmu.

 

Pasja i ciekawość, ale przede wszystkim chęć pomagania sobie i najbliższemu otoczeniu napędzały moją chęć dogłębnego zrozumienia istoty wszelkich oddziaływań w otaczającej mnie rzeczywistości. Kolejno poznawane osoby, ich doświadczenie, wiedza i życiowa mądrość dostarczały mi materiału do coraz łatwiejszego rozumienia rozmaitych relacji i zależności. I tak cegiełka po cegiełce zbudowałem przez ostatnie 35 lat całkiem solidny fundament wiedzy, pewności siebie i doświadczenia.

 

Przez te lata na drodze własnych obserwacji i doświadczeń, ale również poprzez setki kursów i warsztatów z pozycji uczestnika jak i prowadzącego wypracowałem prezentowane na tej stronie metody pracy z rozmaitymi ograniczeniami i szkodliwymi uwarunkowaniami. W trakcie "odkryłem", że tak bardzo oczekiwana poprawa stanu zdrowia "dzieje" się przy okazji zmiany nawyków i nieuświadomionych destrukcyjnych programów. Istotnym warunkiem jest aktywny udział i aprobata zainteresowanego. Osoba, z którą pracuję traktowana jest z szacunkiem i zrozumieniem, a nade wszystko uszanowaniem jej prawa do poczucia bezpieczeństwa. 

 

Spośród dziedzin wiedzy, którymi najchętniej posługuję się w trakcie mojej pracy terapeutycznej i szkoleniowej , wymienić należy wiedzę z zakresu psychometrii i radiestezji, komunikacji społecznej oraz Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Niezbędną bazą do wszelkich zmian związaną ze wzmacnianiem niezbędnego potencjału energetycznego, jest umiejętność uwalniania napięć i odpowiedniego dostrojenia wewnętrznych struktur psycho-fizycznych. Odpowiednim narzędziem jest wiedza o oddziaływaniu wibracyjnym oraz opanowany warsztat oddziaływania wibracyjno-dźwiękowego. Używam tutaj określenia dostrojenie, narzędziem są gongi i misy dźwiękowe (tybetańskie). Przez wiele lat jako instruktor masażu dźwiękiem (Instytut Klang-Massage-Therapie w Uenzen), wprowadzałem nowych adeptów w ten rodzaj pracy terapeutycznej.

 

W 2002 założyłem i prowadzę Ośrodek Wiedzy i Terapii Naturalnych "BioFon". Obecnie prowadzę min. autorskie warsztaty rozwojowe i terapeutyczne pod wspólną nazwą "KURS NA ZDROWIE" – relaksacja i regeneracja połączona z praktyczną nauką samodzielnego przywracania optymalnej sprawności psycho-fizycznej organizmu, koncerty terapeutyczne i indywidualne treningi i terapie psycho-somatyczne z wykorzystaniem dźwięków gongów i mis dźwiękowych (tybetańskich). Autorski „Zaklinacz koni” prezentowany był na festiwalu PROGRESSteron otrzymując status:  zajęcia najwyżej ocenione przez uczestniczki festiwalu.

 

 

 

images/Aura/AURA_Adam_2001.jpgimages/Aura/Fot_aury_2003.jpgimages/Aura/fot_aury_08_08_2004.jpg

 

 

Free Joomla! template by L.THEME

Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
×