"Dobry związek" czyli oswajanie relacji partnerskich

"Dobry związek" czyli oswajanie relacji partnerskich
Wersja warsztatu "Zaklinacz koni" nastawiona na zarządzanie stresem i relacjami partnerskimi.


Czy zauważyłaś/eś u siebie niepewność i chęć oddalenia w czasie rozmowy na ważny emocjonalnie temat z partnerem? Czy masz ochotę schować się do przysłowiowej mysiej dziury, kiedy partner zapowiada, że chciałby z Tobą poważnie porozmawiać? Czy pamiętasz swoje próby wyjaśnienia nieporozumień jakie między wami powstały i ich efekty - tłumaczenie się lub rezygnacja po kilku słowach odpowiadającego partnera dla "świętego spokoju". Czy wreszcie może dostrzegasz już granicę, poza którą przestanie Ci zależeć na porozumieniu, a może ta granica jest już za Tobą?

Sięgnij w przeszłość i odpowiedz sobie w jaki sposób rozładowujesz napięcia związane z „uczuciowym kontaktem ”. Czy te sposoby są dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy chcesz je zmienić?

Czy jeśli podejmujesz uczuciowe decyzje w sytuacji dużego napięcia, po ochłonięciu i namyśle, masz pragnienie powrotu do możliwości ponownego wyboru, i żal, że nie można ich już cofnąć?

Czy już "walczysz z sobą", swoimi lub partnera słabościami, z towarzyszącemu temu stresowi lub w najbliższym czasie zamierzasz rozpocząć walkę? > ZAWRÓĆ << NIE TĘDY DROGA!!!


Nie mylmy objawów z przyczynami!

Stres to naturalny proces organizmu, związany z pobudzeniem. Szczególnie dotkliwy w uczuciowych relacjach. Możemy przeżyć życie zakładając, że tacy jesteśmy i akceptujemy tę swoją słabość, walczyć z samym sobą albo rozpoznać mechanizm i z pozycji obserwatora własnych emocji rozpocząć ich uzdrawianie.

Natura i istota stresu w relacjach uczuciowych dla wielu z nas jest niezrozumiała. Dlatego te relacje zamiast być dla nas tym, czym są w istocie - cudownym przeżyciem – są demonizowane i pozostają polem walki. Tak wiele ostatnio mówi się i robi dla humanitarnego traktowania zwierząt. Jesteśmy coraz lepsi dla tych istot, może pozwólmy już teraz sobie na dobre traktowanie siebie i swoich partnerów, nie tylko przez pierwsze miesiące, czy lata związku. Nauczmy się być "zaklinaczami koni".

Co zyskujesz dzięki kursowi?

Na kursie uwolnimy Twoje przewlekłe napięcia w ciele i psychice a ponadto nauczymy Ciebie jak:

• Rozpoznawać i uwalniać przewlekłe stany napięcia stresowego wynikające z i w relacjach partnerskich

• Wykorzystywać czynniki stresotwórcze i własne „ograniczenia” do wzmacniania własnej ekspresji komunikacji w związku.

• Przyjmować postawę asertywną w budowaniu pozytywnych, długotrwałych relacji interpersonalnych

• Twórczo podchodzić do sytuacji konfliktowych

• Aktywnie i harmonijnie budować i zwiększać potencjały w Twoich strukturach fizycznych, psychicznych i emocjonalnych

Nauczysz się jak przyjmować stres, gdyż poznasz jego naturę i odtąd będziesz zarządzać nim dla własnych korzyści i ... korzyści partnera. Łatwiej rozstawać się z ograniczającymi nawykami jakie przez lata "wypracowaliśmy". Wyłączysz zwalniające Twoją emocjonalną ekspresję hamulce. Można powiedzieć, że pomyślnie ukończysz kurs "trenera" dzikiego zwierzęcia, które od lat bezskutecznie próbujesz zamknąć w klatce, lub ujarzmić. Czy wiesz jak to robią "zaklinacze koni"?

Zapraszamy trzydniowe warsztaty. Poznasz w ich trakcie istotę zagadnienia stresu w relacjach partnerskich. Dowiesz się jak sprawiać przyjemność sobie i partnerowi za pomocą prostego i pełnego niespodzianek rozluźniającego masażu partnerskiego oraz weźmiesz udział w relaksacyjnych oraz terapeutycznych koncertach dźwiękiem Gongów i mis dźwiękowych (tybetańskich), w trakcie których rozluźnią się Twoje wewnętrzne napięcia.

Prowadzący: Adam Lis; Zaczynał 30 lat temu od psychometrii i radiestezji. Terapeuta, psychotronik (psychologia alternatywna), licencjonowany instruktor masażu dźwiękiem (Instytut Klang-Massage-Therapie w Uenzen). Założyciel i szef Ośrodka Wiedzy i Terapii Naturalnych "BioFon". Prowadzi minn. kursy masażu dźwiękiem oraz autorskie warsztaty terapeutyczne pod wspólną nazwą "KURS NA ZDROWIE" – relaksacja i regeneracja połączona z praktyczną nauką samodzielnego przywracania optymalnej sprawności psycho-fizycznej organizmu, koncerty terapeutyczne i indywidualne terapie psycho-somatyczne z wykorzystaniem dźwięków gongów i mis dźwiękowych (tybetańskich) w całym kraju. W swojej praktyce terapeutycznej stosuje m.in. wiedzę z zakresu komunikacji społecznej oraz Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Autorski „Zaklinacz koni” prezentowany był na 13 i 14 festiwalu PROGRESSteron otrzymując status: - Zajęcia najwyżej ocenione przez uczestniczki poprzednich edycji;


Proponowany kurs trwa 3 dni (do uzgodnienia). Dostępne:
- wersja coachingowa
- wersja dla grupy

Free Joomla! template by L.THEME

Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
×